Hakkımızda

Hakkımızda

İskenderun merkezli olarak 2004 yılında faaliyete giren Cansu Antrepo süreç içerisinde kendini geliştirerek yakaladığı büyüme trendiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş ve yaptığı yatırımlarla bölgenin en kapsamlı antrepolarından biri haline gelmiştir.

Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki limanlarına otoban çevre yolu ile bağlantısı bulunan Cansu Antrepo ulusal ve uluslararası firmaların yüklerinin gümrüklü ve gümrüksüz alanda depolanabildiği ve hızla sevkinin yapılabildiği tam donanımlı bir antrepodur.

Yüksek sorumluluk bilinciyle bölgenin ekonomisinde yaşanan atılımcı yaklaşımın öncülerinden olan Cansu Antrepo 7.000 metrekare kapalı alan 12.000 metrekare açık alanıyla hizmet vermektedir. Bölgenin en büyük limanı olan İskenderun Limak Port’a 10 km mesafede bulunan Cansu Antrepo otoban bağlantısıyla lojistik anlamında çok avantajlı bir konumdadır. Deneyimli personeli, modern paketleme makinaları, yükleme araç ve ataşmanları ve 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir.

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir Cansu Antrepo’da. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek tutulabilmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi adına büyük önem arz etmektedir.

Bilişim altyapısıyla yönetebildiği değişken sayısını artıran, insan gücünü sahadaki yalın iş gücü yerine tasarlanan otomasyon sistemlerini denetleyen ve geliştiren Cansu Antrepo, depo yönetimi içinde tüm kaynakları en aza indirmek yerine; stok, siparişlerin toplanması, dağıtımı gibi operasyonlardan kusursuz verim sağlayarak kontrol sistemleriyle göreceli satış kayıplarından doğacak zararları en aza indirmeyi hedeflemektedir. Bu yönüyle Cansu Antrepo, son tüketici memnuniyeti maliyetine dayanan üst düzey bir yaklaşım sergilenmektedir.

Cansu Antrepo yalnızca girdi maliyetleriyle değerlendirmediği depo stratejisiyle, tüketici değerlendirmesine dayanarak müşterilerine özel çözümler sunmakta, müşterilerinin marka değerlerini artıran bir iş ortağı olmak için çalışmaktadır. Tecrübeli donanımlı bir alt yapıya sahip olan Cansu Antrepo ulusal ve uluslararası firmalarla olan müşteri ilişkilerini sürekli olarak iyileştirme ve geliştirme strajesiyle hareket etmekte ve bu alanda bölgenin en kapsamlı Antrepo’su olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.